Blog > Komentarze do wpisu
TO SIĘ NADAJE DO PSYCHIATRYKA - odcinek 1

Koniec wędzonych wędlin - sabotaż czy głupota

Niepowtarzalna Unia Europejska zamierza wprowadzić restrykcyjne przepisy dotyczące wędzenia wędlin. Jeśli rozporządzenie wejdzie w życie (wrzesień 2014) skutkiem będzie zniszczenie wielu firm zajmujących się produkcją wędlin.

Zadajmy sobie pytanie:   to sabotaż czy głupota.

Ja nie mam wątpliwości - to SABOTAŻ

niedziela, 12 stycznia 2014, hrabia1964

Polecane wpisy

  • W obronie znaczenia słowa SPOLEGLIWY

    Przymiotnik SPOLEGLIWY oznacza człowieka godnego zaufania, na którym można polegać, który ma żelazne zasady, jest stanowczy, pewny jak opoka. SPOLEGLIWY jest o

  • UNIKATOWI POLACY - Jerzy Edigey

    Jerzy Edigey - właściwie Jerzy Korycki (ur. 12.08.1912 Klukowo, zm. 24.08.1983 Warszawa) - polski pisarz, adwokat i działacz społeczny o pochodzeniu tatarskim.

  • Diabelska twarz Unii Europejskiej

    W oficjalnym kalendarzu wydanym dla gimnazjalistów przez Komisję Europejską nie ma Bożego Narodzenia. W kalendarzu nie zaznaczono także Wszystkich Świętych ora

Komentarze
danekstraszynski
2014/08/29 01:00:54
Panie Hrabio, moze jednak tradycyjne wedzenie wnosi do wedliny trucizny szkodliwe dla zdrowia, podobnie jak azbest, papierosy? Czy przewiduje Szanowny Pan Hrabia taka mozliwosc?
-
danekstraszynski
2014/08/29 01:05:14
Panie Hrabio, moze jednak tradycyjne wedzenie wnosi do wedliny trucizny szkodliwe dla zdrowia, podobnie jak azbest, papierosy? Czy przewiduje Szanowny Pan Hrabia taka mozliwosc? Po za tym psychiatria jest powazna dziedzina medycyny i nie nalezy jest uzywac nadaremnie.
-
2014/08/30 23:09:48
Ludzie wędzą wędliny od wieków - jakoś nie umieramy od tego. Stara mądrość ludowa powiada, że "co cię nie zabije to cię wzmocni". Najnowsze badania pokazują, że w tym akurat stwierdzeniu jest sporo prawdy.

Wieloletnie badania podłużne prowadzone w Stanach Zjednoczonych wskazują, że doświadczanie trudnych i wymagających sytuacji pozytywnie wpływa na późniejsze funkcjonowanie wzmacnia zdolności adaptacyjne i odporność i, w konsekwencji, sprzyja zdrowiu psychicznemu i dobrostanowi.